AKYILDIZ DEKORASYON

Akyıldız dekorasyon olarak mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren kaliteli ürünleri daima uygun fiyat garantisi ile siz tüketicilerine ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemek ve geliştirmekte olan öncü firmamız daima müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutar. Ürünlerimiz modern ve zengin kombine ürünler, yeni trend tasarımlar, zengin çeşit ve renk seçenekleri ile sizlerin beğeninize sunuyoruz.
Üretim kalitesi ve satış sonrasındaki hizmetlerde de en iyi olmak temel felsefesi ile hareket eden, özellikle son yıllarda ülkemizde ve yurt dışında sağlık sektöründe edindiği tecrübelerle sektörün öncülerine hizmet vermektedir. Firmamız standart ofis mobilyalarının yanı sıra hastane, laboratuar, otel, eğitim kurumları ve konutlara, projelerine özel sabit ahşap mobilyalar, koltuk, kanepe ve kapılar üretmektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, siz müşterilerimizin memnuniyeti için, ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan ürünleri, konusunda eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile müşteriden önce müşteri gibi davranarak kaliteyi en ön planda tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Modern üretim teknikleriyle, geleneksel mobilya sanatını harmanlayan ve müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız, bundan sonraki dönemde de sahip olduğu misyona uygun hareket ederek sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteli Üretim Yapmayı hedefleyen, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Yaşam Alanlarına Güven, Kalite ve Değer Katan Konforu Üretmeyi Kendine Amaç ve İlke Edinen Firmamız İçin; Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmaktır.

TOP
Antika Eşya Alanlar
Antika Ekspertiz Alanlar
el yazma kuran ı kerim alanlar
antika hat yazı alanlar
antika mobilya alanlar
antika gümüş alanlar
antika saat alanlar
antika ferman alanlar
antika berat alanlar
antika tablo alanlar
antika bronz heykel alanlar
antika hereke halı alanlar
antika kilic alanlar
kadıköy antika eşya alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antikacılar
Kadıköy Antika Eşya Alanlar
Plak Alan Yerler
Gümüş Alan Yerler
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Gümüş Alanlar
Ankara Antika Alanlar
Bursa Antika Alanlar
izmir Antika Alanlar
antalya Antika Alanlar
yalova Antika Alanlar
muğla Antika Alanlar
Antika Kılıç
Seo