Belenco Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Belenco, dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir.

Belenco Tezgah Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek , çağdaş tasarımlarla uyumlu estetik ve işlevsel yüzeyler üretir. Her kuvars dokunuşunu hak eder. Kuvars yüzeylerinize iyi bakın! Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir. Kuvars yüzeylerinizin gücünü, parlaklığını, mükemmelliğini aldığınız ilk günkü gibi yıllarca korumak için önerilerimize kulak verin. Su emmeme özelliği, gözeneksiz bir yüzeye sahip olması ve kimyasallara dayanımı sayesinde kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. Şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgâh malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler etki etmez. Bu üstünlüğü sayesinde yüzey koruyucu uygulamasına ihtiyaç duymaz. Parlaklığını içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından aldığından, yüzeyine cila ya da yeniden parlatma yapılmasına gerek yoktur. Mutfak Tezgahıbasit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.İçerdiği kuvarsın üstünlüklerini bünyesinde barındırır. Doğadaki en sert minerallerden biri olan kuvarsın Belenco’ya verdiği en önemli özellik yüksek yüzey direncidir. En yüksek çizilme dayanımına sahip banko malzemesidir. Ancak yine de sivri ve kesici aletleri doğrudan Üzerinde kullanmak doğru değildir. Belenco parlaklığını içerdiği kuvarsın mekanik olarak aşındırılması ile kazanmıştır. Belenco’nun yüzeyinde parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal kullanılmamıştır.

 

Neden Belenco?

Kolay Temizlenir, Hayata Konfor Katar.
Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı doğal kuvars mineralini sanat ve mühendislikle yorumlayarak ileri teknoloji ve büyüleyici tasarımlarla üretim yapan Belenco, sahip olduğu aşınma, çizilme ve kimyasal dayanımıyla sağlam ve estetik bir yüzeydir. Kolay Temizlenir, kullanım rahatlığı ile hayata konfor katar.

Her Zaman Hijyeniktir.
Sıvıyı emmeyen, gözeneksiz kompakt yapısıyla leke tutmayan bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen belenco hijyenik bir yüzeydir. Hijyenik yapısı NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelendirilmiştir. Hijyen sağlamak için özel kimyasallar kullanmanıza gerek yoktur.

Kalıcı Leke Tutmaz
%93 doğal kuvars, %7 baglayıcı ve inorganik pigment formülü ile dünyadaki en ileri teknoloji kullanılarak üretilen Belenco, sıvı emmeyen gözeneksiz yapı ile kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. %93'ünü oluşturan kuvars , kimyasalların yıpratıcı etkilerini sorun olmaktan çıkarır. Çay, Kahve, Şarap, Sirke, Limon renkli baharatlar gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler Belenco'ya etki etmez.

Doğal Parlaklığını Korur
Parlaklığını içerdiği kuvarsın doğal ışıltısından alan Belenco'nun üzer,ne koruyucu sürmenize, cila yada yeniden parlatma yapmanıza gerek yoktur. Belenco Basit bir günlük temizlemekle uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve, doğal canlılığını korur.

Zor Lekeler
Kurumuş Lekeleri çıkarmak güçtür ve daha fazla çaba harcamanızı gerektirir. Bu nedenle tezgahımızda meydana gelen kir ve lekeleri kurumadan temizleyin. Çok zorlu lekelerde deterjanı doğrudan sadece lekenin üzerine uygulayın ve temizlik süngerinin sert yüzeyi ile dairesel hareketlerle nazikçe ovalayın.Temizlik sonrası yüzeyi yeteri miktarda su ile durulayın.

TOP
Antika Eşya Alanlar
Antika Ekspertiz Alanlar
el yazma kuran ı kerim alanlar
antika hat yazı alanlar
antika mobilya alanlar
antika gümüş alanlar
antika saat alanlar
antika ferman alanlar
antika berat alanlar
antika tablo alanlar
antika bronz heykel alanlar
antika hereke halı alanlar
antika kilic alanlar
kadıköy antika eşya alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antikacılar
Kadıköy Antika Eşya Alanlar
Plak Alan Yerler
Gümüş Alan Yerler
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Gümüş Alanlar
Ankara Antika Alanlar
Bursa Antika Alanlar
izmir Antika Alanlar
antalya Antika Alanlar
yalova Antika Alanlar
muğla Antika Alanlar
Antika Kılıç
Seo